Jak zamawiać?


Cześć!

poniżej znajdziesz kilka kluczowych informacji, które pomogą Tobie sprawnie zamówić, a nam dostarczyć, pyszny i świeży catering pod wskazany adres.

1. Pamiętaj proszę, że na chwile obecną dostawę możesz zamówić jedynie w obrębie Gdańska. Jeżeli chcesz abyśmy dowieźli catering do innego miasta (Sopot, Gdynia) to prośba o kontakt.

2. Istnieje możliwość otrzymania faktury przelewowej, ale podobnie jak przy dowozie poza granice Gdańska, prośba o kontakt.

3. Ten punkt jest naprawdę WAŻNY. Chodzi o moment, w którym będąc już na stronie finalizacji zamówienia (koszyk), wypełniasz dane dostawy i dokonujesz płatności. NIE ZAPOMNIJ PODAĆ DATY ORAZ GODZINY DOSTAWY. Niestety musisz wpisać to ręcznie. Formularz znajduje się z prawej strony tuż pod listą zamówionych produktów.

4. Dostawy realizujemy jeżeli zamówisz catering z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem. Czyli jeżeli potrzebujesz cateringu np na czwartek 10.00 to koniecznie złóż zamówienie dzień wcześniej tzn jeszcze w środę (oczywiście nie 23.59, bo nie zdążymy tego logistycznie spiąć:) - najlepiej gdybyś złożył je do południa dnia poprzedniego. W tym przypadku będzie to środa 12.00).

5. Dla spóźnialskich, tych co na ostatnią chwilę:) JEST SZANSA! Jeżeli potrzebujesz cateringu "na dzisiaj" ("na już" się nie da, bo trzeba go przygotować i zapakować czyli jakaś 1 godzina przy wariancie minimalnym). ZAWSZE możesz odebrać go od nas z Mitte przy ulicy Rzeźnickiej 47b w Gdańsku. Pamiętaj, aby wcześniej zadzwonić i dogadać godzinę. Jeżeli zamówisz catering z odbiorem w Mitte, na inny dzień niż "na dzisiaj" to oczywiście nie musisz dzwonić:) - dostaniesz potwierdzenie na @.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl